MIDA PAKUME

Majandist saad terve maja ühest kohast, alates planeerimisest ja sisekujundusest kuni viimistlusdetailideni välja.

Joonised – täisjoonised kogu majast, keldrist kuni katuseni. Lisaks 3D joonised mis on Sulle abiks sisekujunduse kavandamisel.

Palkosa – vali ümar- või servatud palk ja meelepärane nurgaühendus ning meie tootmishoones pannakse kokku maja palkosa. Kui viimane tapp laitmatult sobib, võetakse maja jälle lahti ja toimetatakse Sinu õuele.

Muud materjalid – meie käest saad kogu vajaliku materjali: puitmaterjali, uksed, aknad, trepid jne kuni kinnitusvahenditeni välja.

Püstitus – kui maja palkosa ja muud materjalid on jõudnud ehitusplatsile, tuleb püstitusmeeskond. Nemad panevad kokku palkosa ja teevad muud kokkulepitud tööd. Kogenud meistrite käeall valmiv maja on ehitatud nii, et õige kasutuse korral peab ta vastu sajandeid.

Detailid – treitud postid, trepid, mis on tehtud just Sinu majale, rõdupiirded mida kellelgi teisel ei ole – need on asjad, mis teevad maja unikaalseks. Kõik on võimalik, ühte või teist moodi.

Võtke meiega ühendust ja rääkige oma soovidest. Koostöös meie spetsialistidega saame teie ideed ellu tuua. Kui kõik on juba algusest peale plaanitud korrektselt, siis on ka lõpptulemus korrektne ning tööd saavad õigeaegselt tehtud.

TAPID JA SÕLMED

Maju valmistame käsitöö ümar- ja servatud palgist. Põhilise tapina kasutame majade valmistamisel nö norra tappi. Meiepoolt tehtava norra tapi eeliseks on tuuleluku tegemine tapi sisse, mis tagab oluliselt parema ilmastikukindluse. Tellija soovi korral võime palgid siduda ka mõne muu enamlevinud tapistiiliga. Hoolega tehtud varad ja tapid on esmaseks tingimuseks kvaliteetsele palkmajale mis kestab sajandeid.

Meie omaltpoolt anname palkosale 10-aastase garantii. Lisaks eluhoonetele, suusakeskustele, restoranidele jne võime taha ka traditsioonilise sauna, aida või mõne muu palgist hoone.